Taşınmak Kabusa Dönüşmesin

Taşınmak gerçekten stresli bir iştir ve maalesef genellikle büyük bir yorgunluk ve gergin bir havayla son bulur. Taşınma sürecinizi kabusa çevirebilecek birkaç ana başlık vardır önemli olan bu olumsuz ihtimalleri en aza indirebilmektir. Biz de evden eve nakliyat sektöründe yirmi yıllık tecrübemizle sizlere bu süreci olabildiğince kolay geçirmeniz için Esenler’de ve tüm İstanbul’da yardımcı oluyoruz.

Taşınma sürecini zorlaştıran ilk faktör kötü nakliyecilerdir. Deneyimsiz nakliye firmaları eşyalarınıza uyumsuz araçlar kullanabilir, dikkatsizlikleri eşyalarınızın zarar görmesi gibi vahim sonuçlara neden olabilir. Hele bir de anlaşılan saatlere uymuyor geç alım ve teslimat yapıyorsa bu durum sizi taşındığınıza pişman edebilir.

Bir diğer önemli sıkıntı sebebi ise dış etkenlerden biri olan trafik sorunu. Yoğun trafik veya şehir içine kamyon giriş yasakları ile köprü yasakları ve kazalar istediğiniz zamanda evden eve nakliyatın gerçekleşmesi engeller. Kamyon geç kalır ve tüm planlarınız sırayla sekteye uğrar. Ayrıca İstanbul trafiğinde ve şehrin karışık düzensiz sokaklarında nakliye aracının park sıkıntısı da can sıkan bir diğer durum.

Bu süreçleri incelediğimiz zaman sıkıntılara yol açan en büyük nedenin kötü planlama olduğunu görürüz. Evden eve nakliyat sektöründe önde gelen bir şirket olmamızı sağlayan etmenlerden biri de taşınma sürecini sizlerle birlikte yürütüyor olmamız. İşimize başlamadan önce evin fiziksel yapısı, eşyaların sınıflandırılması ve taşımanın gerçekleşeceği zaman, güzergah gibi konuları analiz ediyor bu süreçte sizleri olabildiğince rahat ettirmeye çalışıyoruz. Esenler’de ve tüm İstanbul’da konu nakliyeyse emin ellerdesiniz.