Esenler’de Seçimler

Merhabalar arkadaşlar, bu yazımızda biraz daha politikaya değineceğim.

Severek, isteyerek ve başarılı bir şekilde evden eve nakliyecilik operasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz semtlerden birisi olan Esenler’de 1994 yılından beri yerel ve genel seçimler yapılmakta. Geçmiş dönemlerde farklı partilerin kazandığı seçimi ise yaklaşık 15 yıldır aralıksız AK Parti kazanmakta.

Detaylı bir inceleme yapmaya koyulursak karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor:

Yukarıda da gördüğümüz gibi son yıllarda istikrarlı bir seçmen kitlesiyle karşılaşıyoruz.

Ayrıca Esenler semti, Alanur Esenler Evden Eve Nakliyat’ın da aktif olarak iş aldığı bir semt. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı civarındaki evlerde metroya yakınlık ve ulaşım kolaylığı nedeniyle büyük bir sirkülasyon var.

Bu arada; kendi kendinize 15 Temmuz Demokrasi Otogarı neresi diye sorabilirsiniz. Hayır yeni bir otogar değil, Esenler Otogarı’nın adı 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin ardından bu günü unutmamak amacıyla yeni adına çevrildi. 

Sizinle burada güncel bir fotoğrafını da paylaştıktan sonra, Esenler’de Seçimler temalı yazımızın sonuna doğru geliyoruz. Eğer Esenler’de yaşıyorsanız, evden eve veya ofisten ofise taşımacılık hizmetine ihtiyacınız varsa; sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!