Atışalanı’nda Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıyla daha birlikteyiz sevgili dostlar. Önceki yazımızda bahsettiğimiz üzere Esenler’de sadece merkezde değil bütün semtlerde faaliyet göstermekteyiz. Her ne kadar yıllardır o sokaklarda namımız duyuluyor olsa da biz hizmetlerimizi anlatmak ve daha çok insana ulaşabilmek istiyoruz. Şimdi gelelim Atışalanı’na…

Atışalanı eski dönemde önemli bir rum yerleşkesi halindeyken mübadeleden sonra göçmen vatandaşlarımıza ev sahipliği yapmıştır. 1940’dan sonra adı Atışalanı olarak değiştirilen Avas’da ilçenin temelleri atılmıştır. Semtin en dikkat çeken özellikleri arasında ulaşım imkanları ve sokakları önde geliyor. Atışalanı’ndan İstanbulu’un heryerine bir otobüs var desek pek abartmış sayılmayız. İETT’nin adeta bir merkez olarak kabul ettiği duraklar, semt sakinlerine çok büyük bir ulaşım imkanı sağlıyor.

     

Ve sokaklar.. Atışalanı sokakları karakteristik birer Esenler sokağı olmasının yanında oldukça iç içe ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Konu Esenler’de evden eve veya ofisten ofise nakliyat olunca, taşıma yapılacak rotanın iyi analiz edilip yol durumuna uygun nakliye araçları ayarlamak büyük önem taşıyor. Bir diğer önemli konu ise mahalleyi tanımak. O konuda ise Alanur Nakliyat 20 yılı aşkın tecrübesiyle ilçe, semt, mahalle farketmeksizin tecrübeli elemanları ve geniş araç filosuyla yardımınıza koşuyor.

Taşımanın yanında paketleme konusunda da çok hassas davranan ekiplerimiz bütün eşyalarınızı doğasına uygun paketleme metodlarıyla paketleyip taşımaya hazır hale getiriyor. Siz de yeni mekanlarınızda içiniz rahat şekilde eşyalarınızı teslim alıyorsunuz. 

Siz de evinizi, işinizi hızlı ve güvenilir şekilde uygun fiyata taşımak istiyorsanız bize ulaşın. Esenler’in ve İstanbul’un heryerinde  7/24 hizmetinizdeyiz. Unutmayın.. Kendinize iyi bakın, hoşçakalın.